Mapa

Levné lety z Nadi do Tarawa

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nadi - Tarawa

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 757 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2181 kilometrů

3 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Fiji Airways

Tarawa

1 letiště

Prozkoumejte město Gilbert Islands

Často kladené otázky

V destinaci Tarawa je jedno letiště: Tarawa.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nadi - Tarawa je 12 757 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 0 min. je průměrná doba letu Nadi - Tarawa.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nadi do Tarawa.
2 lety týdně létají z Nadi do Tarawa, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nadi do Tarawa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nadi do Tarawa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nadi do Tarawa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nadi do Tarawa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Tarawa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Tarawa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.