Mapa

Levné lety z Neapol International do Řím Ciampino

Informace o letu Neapol International - Řím Ciampino

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 933 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Řím Ciampino

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Řím Ciampino je jedno letiště: Řím Ciampino.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Neapol International - Řím Ciampino je 2 933 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
{flight_time_hours} hod. {flight_time_minutes} min. je průměrná doba letu Neapol International - Řím Ciampino.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Neapol International do Řím Ciampino.
Žádné lety nelétají z Neapol International do Řím Ciampino, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Neapol do Řím. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Neapol do Řím. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Neapol do Řím mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Neapol do Řím přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Řím hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Řím. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.