Mapa

Levné lety z Neapol International do Řím Fiumicino

Informace o letu Neapol International - Řím Fiumicino

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 528 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

29

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 199 kilometrů

0 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Alitalia

Řím Fiumicino

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Řím Fiumicino je jedno letiště: Řím Fiumicino.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Neapol International - Řím Fiumicino je 2 528 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 50 min. je průměrná doba letu Neapol International - Řím Fiumicino.
4 letecké společnosti létají přímo z Neapol International do Řím Fiumicino.
29 letů týdně létá z Neapol International do Řím Fiumicino, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Neapol do Řím. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Neapol do Řím. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Neapol do Řím mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Neapol do Řím přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Řím hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Řím. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.