Mapa

Levné lety z Nassau International do Kingston Norman Manley

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kingston...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nassau International - Kingston Norman Manley

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 412 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 794 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Caribbean Airlines

Kingston Norman Manley a Kingston Tinson

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kingston Norman Manley jsou 2 letiště: Kingston Norman Manley a Kingston Tinson.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nassau International - Kingston Norman Manley je 10 412 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Nassau International - Kingston Norman Manley.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nassau International do Kingston Norman Manley.
3 lety týdně létají z Nassau International do Kingston Norman Manley, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nassau do Kingston. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nassau do Kingston. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nassau do Kingston mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nassau do Kingston přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kingston hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kingston. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.