Mapa

Levné lety z Nairobi Jomo Kenyatta do Zanzibar

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Zanzibar...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nairobi Jomo Kenyatta - Zanzibar

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

52

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 602 kilometrů

1 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Kenya Airways

Zanzibar

1 letiště

Prozkoumejte město Zanzibar

Často kladené otázky

V destinaci Zanzibar je jedno letiště: Zanzibar.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nairobi Jomo Kenyatta - Zanzibar je 5 990 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 15 min. je průměrná doba letu Nairobi Jomo Kenyatta - Zanzibar.
2 letecké společnosti létají přímo z Nairobi Jomo Kenyatta do Zanzibar.
52 letů týdně létá z Nairobi Jomo Kenyatta do Zanzibar, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nairobi do Zanzibar. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nairobi do Zanzibar. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nairobi do Zanzibar mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nairobi do Zanzibar přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Zanzibar hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Zanzibar. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.