Mapa

Levné lety z Nairobi do Zanzibar

Informace o letu Nairobi - Zanzibar

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 690 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

52

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 604 kilometrů

1 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Kenya Airways

Zanzibar

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Zanzibar je jedno letiště: Zanzibar.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nairobi - Zanzibar je 6 690 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 15 min. je průměrná doba letu Nairobi - Zanzibar.
3 letecké společnosti létají přímo z Nairobi do Zanzibar.
52 letů týdně létá z Nairobi do Zanzibar, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nairobi do Zanzibar. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nairobi do Zanzibar. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nairobi do Zanzibar mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nairobi do Zanzibar přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Zanzibar hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Zanzibar. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.