Mapa

Levné lety z Nice do Řím Fiumicino

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Řím...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nice - Řím Fiumicino

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 689 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

28

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 459 kilometrů

1 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Alitalia

Řím Fiumicino

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Řím Fiumicino je jedno letiště: Řím Fiumicino.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nice - Řím Fiumicino je 1 689 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 10 min. je průměrná doba letu Nice - Řím Fiumicino.
4 letecké společnosti létají přímo z Nice do Řím Fiumicino.
28 letů týdně létá z Nice do Řím Fiumicino, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nice do Řím. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nice do Řím. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nice do Řím mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nice do Řím přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Řím hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Řím. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.