Mapa

Levné lety z Nice do Tel Aviv

Informace o letu Nice - Tel Aviv

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 809 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2730 kilometrů

3 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

EL AL Israel Airlines

Ben Gurionovo mezinárodní a Tel Aviv-Yafo Sde Dov

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Tel Aviv jsou 2 letiště: Ben Gurionovo mezinárodní a Tel Aviv-Yafo Sde Dov.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nice - Tel Aviv je 2 809 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 40 min. je průměrná doba letu Nice - Tel Aviv.
3 letecké společnosti létají přímo z Nice do Tel Aviv.
4 lety týdně létají z Nice do Tel Aviv, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nice do Tel Aviv. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nice do Tel Aviv. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nice do Tel Aviv mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nice do Tel Aviv přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Tel Aviv hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Tel Aviv. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.