Mapa

Levné lety z Nanking/Nanjing do Jeju

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Jeju...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Nanking/Nanjing - Jeju

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 387 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 741 kilometrů

1 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Juneyao Airlines

Jeju

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Jeju je jedno letiště: Jeju.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nanking/Nanjing - Jeju je 3 387 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 30 min. je průměrná doba letu Nanking/Nanjing - Jeju.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nanking/Nanjing do Jeju.
3 lety týdně létají z Nanking/Nanjing do Jeju, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nanking/Nanjing do Jeju. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nanking/Nanjing do Jeju. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nanking/Nanjing do Jeju mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nanking/Nanjing do Jeju přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Jeju hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Jeju. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.