Mapa

Levné lety z Nanking/Nanjing do Jeju

Informace o letu Nanking/Nanjing - Jeju

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 194 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 741 kilometrů

1 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Juneyao Airlines

Jeju

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Jeju je jedno letiště: Jeju.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Nanking/Nanjing - Jeju je 4 194 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 30 min. je průměrná doba letu Nanking/Nanjing - Jeju.
Jedna letecká společnost létá přímo z Nanking/Nanjing do Jeju.
3 lety týdně létají z Nanking/Nanjing do Jeju, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Nanking/Nanjing do Jeju. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Nanking/Nanjing do Jeju. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Nanking/Nanjing do Jeju mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Nanking/Nanjing do Jeju přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Jeju hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Jeju. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.