Mapa

Levné lety z Tokyo Narita do Osaka Itami

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Ósaka...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Tokyo Narita - Osaka Itami

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 499 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

30

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 462 kilometrů

1 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Japan Airlines

Osaka Itami

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Osaka Itami je jedno letiště: Osaka Itami.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Tokyo Narita - Osaka Itami je 3 499 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 15 min. je průměrná doba letu Tokyo Narita - Osaka Itami.
6 leteckých společností létá přímo z Tokyo Narita do Osaka Itami.
30 letů týdně létá z Tokyo Narita do Osaka Itami, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Tokio do Ósaka. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Tokio do Ósaka. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Tokio do Ósaka mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Tokio do Ósaka přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ósaka hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ósaka. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.