Mapa

Levné lety z Tokyo Narita do Osaka Itami

Informace o letu Tokyo Narita - Osaka Itami

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 627 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

30

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 462 kilometrů

1 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Japan Airlines

Osaka Itami

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Osaka Itami je jedno letiště: Osaka Itami.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Tokyo Narita - Osaka Itami je 3 627 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 15 min. je průměrná doba letu Tokyo Narita - Osaka Itami.
6 leteckých společností létá přímo z Tokyo Narita do Osaka Itami.
30 letů týdně létá z Tokyo Narita do Osaka Itami, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Tokio do Ósaka. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Tokio do Ósaka. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Tokio do Ósaka mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Tokio do Ósaka přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ósaka hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ósaka. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.