Mapa

Levné lety z Norimberk do Mnichov

Informace o letu Norimberk - Mnichov

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 782 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

28

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 137 kilometrů

0 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Mnichov

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Mnichov je jedno letiště: Mnichov.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Norimberk - Mnichov je 2 782 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 40 min. je průměrná doba letu Norimberk - Mnichov.
3 letecké společnosti létají přímo z Norimberk do Mnichov.
28 letů týdně létá z Norimberk do Mnichov, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Norimberk do Mnichov. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Norimberk do Mnichov. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Norimberk do Mnichov mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Norimberk do Mnichov přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Mnichov hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Mnichov. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.