Mapa

Levné lety z Norimberk do San Francisco International

Informace o letu Norimberk - San Francisco International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

9 168 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9313 kilometrů

13 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

San Francisco International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San Francisco International je jedno letiště: San Francisco International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Norimberk - San Francisco International je 9 168 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
13 hod. 30 min. je průměrná doba letu Norimberk - San Francisco International.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Norimberk do San Francisco International.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Norimberk do San Francisco. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Norimberk do San Francisco. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Norimberk do San Francisco mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Norimberk do San Francisco přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San Francisco hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San Francisco. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.