Mapa

Levné lety z New York do Kodaň

Informace o letu New York - Kodaň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 016 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

12

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6184 kilometrů

7 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SAS

Kodaň

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kodaň je jedno letiště: Kodaň.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Kodaň je 7 016 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 10 min. je průměrná doba letu New York - Kodaň.
2 letecké společnosti létají přímo z New York do Kodaň.
12 letů týdně létá z New York do Kodaň, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Kodaň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Kodaň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Kodaň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Kodaň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kodaň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kodaň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.