Mapa

Levné lety z New York do Kodaň

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kodaň...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Kodaň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 582 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

12

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6184 kilometrů

7 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SAS

Kodaň

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kodaň je jedno letiště: Kodaň.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Kodaň je 6 582 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 10 min. je průměrná doba letu New York - Kodaň.
2 letecké společnosti létají přímo z New York do Kodaň.
12 letů týdně létá z New York do Kodaň, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Kodaň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Kodaň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Kodaň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Kodaň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kodaň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kodaň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.