Mapa

Levné lety z New York do Los Angeles International

Informace o letu New York - Los Angeles International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 221 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

364

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3959 kilometrů

5 hod. 34 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Los Angeles International a Hawthorne

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Los Angeles International jsou 2 letiště: Los Angeles International a Hawthorne.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Los Angeles International je 3 221 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 34 min. je průměrná doba letu New York - Los Angeles International.
7 leteckých společností létá přímo z New York do Los Angeles International.
364 letů týdně létá z New York do Los Angeles International, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Los Angeles. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Los Angeles. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Los Angeles mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Los Angeles přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Los Angeles hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Los Angeles. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.