Mapa

Levné lety z New York do Los Angeles International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Los Angeles...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Los Angeles International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 665 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

364

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3959 kilometrů

5 hod. 34 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Los Angeles International a Hawthorne

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Los Angeles International jsou 2 letiště: Los Angeles International a Hawthorne.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Los Angeles International je 3 665 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
5 hod. 34 min. je průměrná doba letu New York - Los Angeles International.
7 leteckých společností létá přímo z New York do Los Angeles International.
364 letů týdně létá z New York do Los Angeles International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Los Angeles. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Los Angeles. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Los Angeles mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Los Angeles přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Los Angeles hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Los Angeles. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.