Mapa

Levné lety z New York do Paříž Orly

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Paříž...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Paříž Orly

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 399 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

30

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 5834 kilometrů

7 hod. 0 min.

Paříž Orly

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Paříž Orly je jedno letiště: Paříž Orly.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Paříž Orly je 5 399 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 0 min. je průměrná doba letu New York - Paříž Orly.
7 leteckých společností létá přímo z New York do Paříž Orly.
30 letů týdně létá z New York do Paříž Orly, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Paříž. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Paříž. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Paříž mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Paříž přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Paříž hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Paříž. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.