Mapa

Levné lety z New York do Paříž Orly

Informace o letu New York - Paříž Orly

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 694 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

30

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 5834 kilometrů

7 hod. 0 min.

Paříž Orly

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Paříž Orly je jedno letiště: Paříž Orly.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Paříž Orly je 5 694 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 0 min. je průměrná doba letu New York - Paříž Orly.
7 leteckých společností létá přímo z New York do Paříž Orly.
30 letů týdně létá z New York do Paříž Orly, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Paříž. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Paříž. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Paříž mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Paříž přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Paříž hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Paříž. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.