Mapa

Levné lety z New York do Rochester

Informace o letu New York - Rochester

Přímých leteckých spojů

10

Letů týdně

107

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 393 kilometrů

1 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

United

Rochester

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Rochester je jedno letiště: Rochester.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Rochester je 3 610 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 10 min. je průměrná doba letu New York - Rochester.
10 leteckých společností létá přímo z New York do Rochester.
107 letů týdně létá z New York do Rochester, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Rochester. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Rochester. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Rochester mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Rochester přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Rochester hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Rochester. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.