Mapa

Levné lety z New York do Berlín Schoenefeld

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Berlín...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Berlín Schoenefeld

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 557 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6388 kilometrů

9 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aeroflot

Berlín Schoenefeld

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Berlín Schoenefeld je jedno letiště: Berlín Schoenefeld.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Berlín Schoenefeld je 7 557 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
9 hod. 50 min. je průměrná doba letu New York - Berlín Schoenefeld.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z New York do Berlín Schoenefeld.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Berlín. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Berlín. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Berlín mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Berlín přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Berlín hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Berlín. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.