Mapa

Levné lety z New York do Berlín Schoenefeld

Informace o letu New York - Berlín Schoenefeld

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

8 050 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6388 kilometrů

9 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aeroflot

Berlín Schoenefeld

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Berlín Schoenefeld je jedno letiště: Berlín Schoenefeld.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Berlín Schoenefeld je 8 050 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
9 hod. 50 min. je průměrná doba letu New York - Berlín Schoenefeld.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z New York do Berlín Schoenefeld.
Žádné lety nelétají z New York do Berlín Schoenefeld, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Berlín. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Berlín. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Berlín mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Berlín přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Berlín hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Berlín. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.