Mapa

Levné lety z New York do Toronto Pearson International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Toronto...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu New York - Toronto Pearson International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 587 Kč

Přímých leteckých spojů

11

Letů týdně

287

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 559 kilometrů

1 hod. 29 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air Canada

Toronto Pearson International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Toronto Pearson International je jedno letiště: Toronto Pearson International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let New York - Toronto Pearson International je 3 587 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 29 min. je průměrná doba letu New York - Toronto Pearson International.
11 leteckých společností létá přímo z New York do Toronto Pearson International.
287 letů týdně létá z New York do Toronto Pearson International, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z New York do Toronto. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z New York do Toronto. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z New York do Toronto mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z New York do Toronto přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Toronto hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Toronto. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.