Mapa

Levné lety z Stockholm Skavsta do Milán

Informace o letu Stockholm Skavsta - Milán

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

765 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

6

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1558 kilometrů

2 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Milán Malpensa, Milán Bergamo a Milán Linate

3 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Milán jsou 3 letiště: Milán Malpensa, Milán Bergamo a Milán Linate.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Stockholm Skavsta - Milán je 765 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 35 min. je průměrná doba letu Stockholm Skavsta - Milán.
Jedna letecká společnost létá přímo z Stockholm Skavsta do Milán.
6 letů týdně létá z Stockholm Skavsta do Milán, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Stockholm do Milán. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Stockholm do Milán. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Stockholm do Milán mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Stockholm do Milán přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Milán hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Milán. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.