Mapa

Levné lety z Stockholm Skavsta do Milán

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Milán...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Stockholm Skavsta - Milán

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

666 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

6

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1558 kilometrů

2 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Milán Malpensa, Milán Bergamo a Milán Linate

3 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Milán jsou 3 letiště: Milán Malpensa, Milán Bergamo a Milán Linate.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Stockholm Skavsta - Milán je 666 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 35 min. je průměrná doba letu Stockholm Skavsta - Milán.
Jedna letecká společnost létá přímo z Stockholm Skavsta do Milán.
6 letů týdně létá z Stockholm Skavsta do Milán, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Stockholm do Milán. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Stockholm do Milán. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Stockholm do Milán mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Stockholm do Milán přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Milán hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Milán. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.