Mapa

Levné lety z Odessa Central do Kyjev

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kyjev...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Odessa Central - Kyjev

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 547 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

28

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 439 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ukraine International

Boryspil a Kyjev Žuljany

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kyjev jsou 2 letiště: Boryspil a Kyjev Žuljany.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Odessa Central - Kyjev je 1 547 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 0 min. je průměrná doba letu Odessa Central - Kyjev.
2 letecké společnosti létají přímo z Odessa Central do Kyjev.
28 letů týdně létá z Odessa Central do Kyjev, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oděsa do Kyjev. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oděsa do Kyjev. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oděsa do Kyjev mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oděsa do Kyjev přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kyjev hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kyjev. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.