Mapa

Levné lety z Odessa Central do Bukurešť Otopeni

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bukurešť...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Odessa Central - Bukurešť Otopeni

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 137 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 413 kilometrů

1 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

TAROM

Bukurešť Otopeni

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bukurešť Otopeni je jedno letiště: Bukurešť Otopeni.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Odessa Central - Bukurešť Otopeni je 3 137 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 45 min. je průměrná doba letu Odessa Central - Bukurešť Otopeni.
Jedna letecká společnost létá přímo z Odessa Central do Bukurešť Otopeni.
3 lety týdně létají z Odessa Central do Bukurešť Otopeni, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oděsa do Bukurešť. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oděsa do Bukurešť. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oděsa do Bukurešť mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oděsa do Bukurešť přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bukurešť hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bukurešť. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.