Mapa

Levné lety z Odessa Central do Samsun Çarşamba

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Samsun...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Odessa Central - Samsun Çarşamba

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

8 225 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 744 kilometrů

4 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Turkish Airlines

Samsun Çarşamba

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Samsun je jedno letiště: Samsun Çarşamba.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Odessa Central - Samsun Çarşamba je 8 225 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 20 min. je průměrná doba letu Odessa Central - Samsun Çarşamba.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Odessa Central do Samsun Çarşamba.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oděsa do Samsun. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oděsa do Samsun. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oděsa do Samsun mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oděsa do Samsun přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Samsun hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Samsun. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.