Mapa

Levné lety z Odessa Central do Vídeň

Informace o letu Odessa Central - Vídeň

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 083 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1081 kilometrů

1 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Austrian Airlines

Vídeň

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Vídeň je jedno letiště: Vídeň.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Odessa Central - Vídeň je 2 083 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 50 min. je průměrná doba letu Odessa Central - Vídeň.
2 letecké společnosti létají přímo z Odessa Central do Vídeň.
4 lety týdně létají z Odessa Central do Vídeň, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oděsa do Vídeň. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oděsa do Vídeň. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oděsa do Vídeň mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oděsa do Vídeň přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Vídeň hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Vídeň. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.