Mapa

Levné lety z Odessa Central do Wrocław

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Vratislav...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Odessa Central - Wrocław

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

701 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1135 kilometrů

3 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

LOT

Wrocław

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Wrocław je jedno letiště: Wrocław.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Odessa Central - Wrocław je 701 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 30 min. je průměrná doba letu Odessa Central - Wrocław.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Odessa Central do Wrocław.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oděsa do Vratislav. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oděsa do Vratislav. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oděsa do Vratislav mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oděsa do Vratislav přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Vratislav hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Vratislav. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.