Mapa

Levné lety z Maui Kahului do Kauai Island Lihue

Informace o letu Maui Kahului - Kauai Island Lihue

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 699 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

25

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 324 kilometrů

0 hod. 47 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Hawaiian Airlines

Kauai Island Lihue

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci je jedno letiště: Kauai Island Lihue.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Maui Kahului - Kauai Island Lihue je 3 699 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
0 hod. 47 min. je průměrná doba letu Maui Kahului - Kauai Island Lihue.
Jedna letecká společnost létá přímo z Maui Kahului do Kauai Island Lihue.
25 letů týdně létá z Maui Kahului do Kauai Island Lihue, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kahului do Kauai Island Lihue. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kahului do Kauai Island Lihue. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kahului do Kauai Island Lihue mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kahului do Kauai Island Lihue přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kauai Island Lihue hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kauai Island Lihue. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.