Mapa

Levné lety z Maui Kahului do Oakland Metropolitan Oak

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Oakland...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Maui Kahului - Oakland Metropolitan Oak

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 803 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3781 kilometrů

4 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Hawaiian Airlines

Oakland Metropolitan Oak

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Oakland je jedno letiště: Oakland Metropolitan Oak.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Maui Kahului - Oakland Metropolitan Oak je 6 803 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 45 min. je průměrná doba letu Maui Kahului - Oakland Metropolitan Oak.
2 letecké společnosti létají přímo z Maui Kahului do Oakland Metropolitan Oak.
14 letů týdně létá z Maui Kahului do Oakland Metropolitan Oak, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kahului do Oakland. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kahului do Oakland. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kahului do Oakland mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kahului do Oakland přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Oakland hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Oakland. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.