Mapa

Levné lety z Maui Kahului do San Jose International

Informace o letu Maui Kahului - San Jose International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 971 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

15

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3792 kilometrů

4 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Alaska Airlines

San Jose International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San José je jedno letiště: San Jose International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Maui Kahului - San Jose International je 6 971 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 45 min. je průměrná doba letu Maui Kahului - San Jose International.
2 letecké společnosti létají přímo z Maui Kahului do San Jose International.
15 letů týdně létá z Maui Kahului do San Jose International, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Kahului do San José. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Kahului do San José. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Kahului do San José mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Kahului do San José přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San José hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San José. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.