Mapa

Levné lety z Okajama do Praha

Informace o letu Okajama - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

21 889 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 8882 kilometrů

14 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

China Eastern

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Okajama - Praha je 21 889 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
14 hod. 10 min. je průměrná doba letu Okajama - Praha.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Okajama do Praha.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Okajama do Praha. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Okajama do Praha. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Okajama do Praha mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Okajama do Praha přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Praha hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Praha. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.