Mapa

Levné lety z Omsk do Praha

Informace o letu Omsk - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 159 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3912 kilometrů

7 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aeroflot

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Omsk - Praha je 6 159 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
7 hod. 25 min. je průměrná doba letu Omsk - Praha.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Omsk do Praha.

Lety z Nižného Novgorodu do Prahy

Uvedené informace jsou platné k 31. 5. 2016.

 

Letecké spojení Nižnij Novgorod – Praha

Z Novgorodu se do Prahy vypravte s Aeroflotem. Létá tudy nejčastěji a za letenku zaplatíte méně než u konkurence. Čeká vás jen jedno mezipřistání v Moskvě na Šeremetěvu a už za pouhých 5 hodin a 10 minut můžete vystoupit na Letišti Václava Havla Praha. Pokud z nějakého důvodu nechcete letět s Aeroflotem, můžete využít kombinace služeb např. Lufthansy a S7 Airlines, zde vás však už budou čekat přestupy dva (ve Frankfurtu a v Moskvě) a vyšší cena v řádu několika tisíc. I délka cesty se protáhne – na 13 hodin a 10 minut v tom ideálním případě.

 

Odlet z Nižného Novgorodu

Na letiště Strigino se dostanete jednoduše autobusem číslo 11 od stanice metra Park kultury, autobusem s číslem 20  z náměstí Minina-Požarského, případně z hlavního vlakového nádraží, nebo maršrutkami čili minibusy T-29 a T-46. Letiště je od stejnojmenného města vzdálené asi 25 km. Drahé tak není ani taxi, které má tu výhodu, že vás na místo dopraví bez zmatků a s plným pohodlím.

 

Přílet do Prahy

V Praze projdete pasovou kontrolou, vyzvednete si svá odbavená zavazadla a vyjdete do příletové haly, ve které si můžete před další cestou ještě posedět u kávy nebo něčeho jiného, u čeho si trochu vydechnete. Jsou zde také bankomaty, supermarket Billa a stánek s informacemi, kde vám poradí, když něco nebudete moci najít. Před příletovými halami obou terminálů najdete stanoviště taxíků, které vás do centra svezou cca za 400 Kč. Zpřed Terminálu 2 však můžete jet i levněji, autobusy MHD číslo 119 (na Nádraží Veleslavín, trasa metra A) a 100 (stanice Zličín, trasa B). Lístek na 1 hodinu a 30 minut pořídíte již za 32 Kč. Pokud nemáte drobné, nevadí, jízdenku si můžete koupit i po telefonu.

 

Praktické rady a poznámky

Letiště v Nižném Novgorodu slouží především pro vnitrostátní lety a pro lety do sousedních států, které dříve patřily k Sovětskému svazu. Proto odtud budete hledat přímé spojení do Prahy marně. Časový rozdíl je jedna hodina ve prospěch Ruska, po příletu tedy posuňte čas na svém přístroji směrem dozadu. Terminál vašeho příletu závisí na tom, který spoj si vyberete. Pokud pojedete s Aeroflotem, přestoupíte v Moskvě, a přistanete tak u Terminálu 1. S Lufthansou a posledním přestupem ve Frankfurtu se dostanete na Terminál 2, který je určen pro lety v rámci Schengenského prostoru.

 

Jaké to bude v Praze?

V Praze je celkově tepleji než v Novgorodu – tam se v létě přes den setkáte i s o 10 °C nižšími teplotami než doma. V zimě je tento rozdíl ještě výraznější. Život v České republice je také méně nákladný než ten v Ruské federaci, budete tedy moci přestat hlídat peněženku a dopřát si větší pohodlí.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.