Mapa

Levné lety z Porto do Drážďany

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Drážďany...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Drážďany

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 373 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2037 kilometrů

4 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Drážďany

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Drážďany je jedno letiště: Drážďany.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Drážďany je 2 373 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 20 min. je průměrná doba letu Porto - Drážďany.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Porto do Drážďany.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Drážďany. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Drážďany. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Drážďany mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Drážďany přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Drážďany hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Drážďany. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.