Mapa

Levné lety z Porto do Ženeva

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Ženeva...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Ženeva

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 531 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

42

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1310 kilometrů

2 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Ženeva

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ženeva je jedno letiště: Ženeva.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Ženeva je 1 531 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 5 min. je průměrná doba letu Porto - Ženeva.
3 letecké společnosti létají přímo z Porto do Ženeva.
42 letů týdně létá z Porto do Ženeva, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Ženeva. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Ženeva. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Ženeva mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Ženeva přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ženeva hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ženeva. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.