Mapa

Levné lety z Porto do Gran Canaria Las Palmas

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Gran Canaria Las Palmas

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 913 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1602 kilometrů

4 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Iberia

Gran Canaria Las Palmas

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci je jedno letiště: Gran Canaria Las Palmas.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Gran Canaria Las Palmas je 1 913 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 20 min. je průměrná doba letu Porto - Gran Canaria Las Palmas.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Porto do Gran Canaria Las Palmas.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Gran Canaria Las Palmas. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Gran Canaria Las Palmas. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Gran Canaria Las Palmas mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Gran Canaria Las Palmas přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Gran Canaria Las Palmas hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Gran Canaria Las Palmas. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.