Mapa

Levné lety z Porto do Terceira - Lajes

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Terceira - Lajes...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Porto - Terceira - Lajes

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

765 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

3

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1591 kilometrů

2 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ryanair

Terceira - Lajes

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Terceira - Lajes je jedno letiště: Terceira - Lajes.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Porto - Terceira - Lajes je 765 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 30 min. je průměrná doba letu Porto - Terceira - Lajes.
2 letecké společnosti létají přímo z Porto do Terceira - Lajes.
3 lety týdně létají z Porto do Terceira - Lajes, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Porto do Terceira - Lajes. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Porto do Terceira - Lajes. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Porto do Terceira - Lajes mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Porto do Terceira - Lajes přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Terceira - Lajes hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Terceira - Lajes. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.