Mapa

Levné lety z Orlando Florida do New York LaGuardia

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace New York...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Orlando Florida - New York LaGuardia

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 762 Kč

Přímých leteckých spojů

5

Letů týdně

78

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1513 kilometrů

2 hod. 22 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Delta

New York LaGuardia

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci New York LaGuardia je jedno letiště: New York LaGuardia.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Orlando Florida - New York LaGuardia je 1 762 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 22 min. je průměrná doba letu Orlando Florida - New York LaGuardia.
5 leteckých společností létá přímo z Orlando Florida do New York LaGuardia.
78 letů týdně létá z Orlando Florida do New York LaGuardia, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Orlando Florida do New York. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Orlando Florida do New York. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Orlando Florida do New York mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Orlando Florida do New York přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v New York hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v New York. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.