Mapa

Levné lety z Paříž Orly do Atény International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Atény...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Orly - Atény International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 604 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2109 kilometrů

3 hod. 20 min.

Atény International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Atény International je jedno letiště: Atény International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - Atény International je 2 604 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 20 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - Atény International.
Jedna letecká společnost létá přímo z Paříž Orly do Atény International.
2 lety týdně létají z Paříž Orly do Atény International, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Atény. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Atény. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Atény mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Atény přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Atény hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Atény. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.