Mapa

Levné lety z Paříž Orly do Djerba

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Orly - Djerba

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 628 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

20

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1794 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Tunisair

Djerba

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci je jedno letiště: Djerba.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - Djerba je 2 628 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - Djerba.
2 letecké společnosti létají přímo z Paříž Orly do Djerba.
20 letů týdně létá z Paříž Orly do Djerba, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Djerba. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Djerba. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Djerba mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Djerba přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Djerba hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Djerba. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.