Mapa

Levné lety z Paříž Orly do New York John F Kennedy

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace New York...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Orly - New York John F Kennedy

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 536 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 5838 kilometrů

8 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air France

New York John F Kennedy

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci New York John F Kennedy je jedno letiště: New York John F Kennedy.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - New York John F Kennedy je 6 536 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
8 hod. 20 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - New York John F Kennedy.
2 letecké společnosti létají přímo z Paříž Orly do New York John F Kennedy.
7 letů týdně létá z Paříž Orly do New York John F Kennedy, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do New York. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do New York. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do New York mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do New York přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v New York hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v New York. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.