Mapa

Levné lety z Paříž Orly do Mauricius

Informace o letu Paříž Orly - Mauricius

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

15 676 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9447 kilometrů

11 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Corsair

Mauricius

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Mauricius je jedno letiště: Mauricius.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - Mauricius je 15 676 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 5 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - Mauricius.
Jedna letecká společnost létá přímo z Paříž Orly do Mauricius.
2 lety týdně létají z Paříž Orly do Mauricius, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Mauricius. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Mauricius. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Mauricius mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Mauricius přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Mauricius hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Mauricius. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.