Mapa

Levné lety z Paříž Orly do Nairobi

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Nairobi...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Orly - Nairobi

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 154 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6484 kilometrů

14 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Royal Air Maroc

Nairobi Jomo Kenyatta a Nairobi Wilson

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Nairobi jsou 2 letiště: Nairobi Jomo Kenyatta a Nairobi Wilson.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - Nairobi je 12 154 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
14 hod. 0 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - Nairobi.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Paříž Orly do Nairobi.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Nairobi. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Nairobi. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Nairobi mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Nairobi přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Nairobi hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Nairobi. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.