Mapa

Levné lety z Paříž Orly do Porto

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Porto...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Orly - Porto

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 276 Kč

Přímých leteckých spojů

7

Letů týdně

60

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1201 kilometrů

2 hod. 0 min.

Porto

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Porto je jedno letiště: Porto.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - Porto je 1 276 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 0 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - Porto.
7 leteckých společností létá přímo z Paříž Orly do Porto.
60 letů týdně létá z Paříž Orly do Porto, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Porto. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Porto. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Porto mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Porto přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Porto hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Porto. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.