Mapa

Levné lety z Paříž Orly do Pointe-a-Pitre

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Pointe-a-Pitre...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Paříž Orly - Pointe-a-Pitre

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 123 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

31

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6757 kilometrů

8 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air Caraibes

Pointe-a-Pitre

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Pointe-a-Pitre je jedno letiště: Pointe-a-Pitre.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Paříž Orly - Pointe-a-Pitre je 6 123 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
8 hod. 30 min. je průměrná doba letu Paříž Orly - Pointe-a-Pitre.
6 leteckých společností létá přímo z Paříž Orly do Pointe-a-Pitre.
31 letů týdně létá z Paříž Orly do Pointe-a-Pitre, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Paříž do Pointe-a-Pitre. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Paříž do Pointe-a-Pitre. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Paříž do Pointe-a-Pitre mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Paříž do Pointe-a-Pitre přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Pointe-a-Pitre hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Pointe-a-Pitre. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.