Mapa

Levné lety z Oslo Gardermoen do Ženeva

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Ženeva...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Oslo Gardermoen - Ženeva

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 628 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1587 kilometrů

2 hod. 30 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Norwegian

Ženeva

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ženeva je jedno letiště: Ženeva.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Oslo Gardermoen - Ženeva je 2 628 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 30 min. je průměrná doba letu Oslo Gardermoen - Ženeva.
Jedna letecká společnost létá přímo z Oslo Gardermoen do Ženeva.
2 lety týdně létají z Oslo Gardermoen do Ženeva, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Oslo do Ženeva. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Oslo do Ženeva. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Oslo do Ženeva mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Oslo do Ženeva přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ženeva hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ženeva. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.