Mapa

Levné lety z Bukurešť Otopeni do Curych

Informace o letu Bukurešť Otopeni - Curych

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 291 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1391 kilometrů

2 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

Curych

1 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Bukurešť do Curych. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Bukurešť do Curych. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Bukurešť do Curych mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Bukurešť do Curych přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Curych hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Curych. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.