Mapa

Levné lety z Praha do San Antonio

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace San Antonio...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Praha - San Antonio

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

14 315 Kč

Přímých leteckých spojů

0

San Antonio Martindale AAF a San Antonio International

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San Antonio jsou 2 letiště: San Antonio Martindale AAF a San Antonio International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - San Antonio je 14 315 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do San Antonio.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Praha do San Antonio. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Praha do San Antonio. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Praha do San Antonio mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Praha do San Antonio přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San Antonio hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San Antonio. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.