Mapa

Levné lety z Rhodos do Bukurešť Otopeni

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Bukurešť...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Rhodos - Bukurešť Otopeni

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 351 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 923 kilometrů

3 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aegean Airlines

Bukurešť Otopeni

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bukurešť je jedno letiště: Bukurešť Otopeni.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Rhodos - Bukurešť Otopeni je 3 351 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 20 min. je průměrná doba letu Rhodos - Bukurešť Otopeni.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Rhodos do Bukurešť Otopeni.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Rhodos do Bukurešť. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Rhodos do Bukurešť. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Rhodos do Bukurešť mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Rhodos do Bukurešť přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bukurešť hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bukurešť. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.