Mapa

Levné lety z Ho Či Minovo město do Bangkok

Informace o letu Ho Či Minovo město - Bangkok

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 088 Kč

Přímých leteckých spojů

8

Letů týdně

105

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 730 kilometrů

1 hod. 20 min.

Bangkok Suvarnabhumi a Bangkok Don Meung

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bangkok jsou 2 letiště: Bangkok Suvarnabhumi a Bangkok Don Meung.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Ho Či Minovo město - Bangkok je 2 088 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 20 min. je průměrná doba letu Ho Či Minovo město - Bangkok.
8 leteckých společností létá přímo z Ho Či Minovo město do Bangkok.
105 letů týdně létá z Ho Či Minovo město do Bangkok, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Ho Či Minovo město do Bangkok. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Ho Či Minovo město do Bangkok. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Ho Či Minovo město do Bangkok mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Ho Či Minovo město do Bangkok přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Bangkok hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Bangkok. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.