Mapa

Levné lety z Ho Či Minovo město do Hanoj

Informace o letu Ho Či Minovo město - Hanoj

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 703 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

360

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1161 kilometrů

2 hod. 5 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Vietnam Airlines

Hanoj

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Hanoj je jedno letiště: Hanoj.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Ho Či Minovo město - Hanoj je 1 703 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 5 min. je průměrná doba letu Ho Či Minovo město - Hanoj.
4 letecké společnosti létají přímo z Ho Či Minovo město do Hanoj.
360 letů týdně létá z Ho Či Minovo město do Hanoj, a to k měsíci červenec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Ho Či Minovo město do Hanoj. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Ho Či Minovo město do Hanoj. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Ho Či Minovo město do Hanoj mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Ho Či Minovo město do Hanoj přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Hanoj hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Hanoj. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.