Mapa

Levné lety z Soluň do Nairobi Jomo Kenyatta

Informace o letu Soluň - Nairobi Jomo Kenyatta

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

14 393 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 4867 kilometrů

16 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Qatar Airways

Nairobi Jomo Kenyatta

1 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Soluň do Nairobi. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Soluň do Nairobi. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Soluň do Nairobi mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Soluň do Nairobi přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Nairobi hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Nairobi. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.