Mapa

Levné lety z Stuttgart do Bologna, mezinárodní

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Boloňa...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Stuttgart - Bologna, mezinárodní

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

713 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 489 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Bologna, mezinárodní

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Bologna, mezinárodní je jedno letiště: Bologna, mezinárodní.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Stuttgart - Bologna, mezinárodní je 713 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Stuttgart - Bologna, mezinárodní.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Stuttgart do Bologna, mezinárodní.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Stuttgart do Boloňa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Stuttgart do Boloňa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Stuttgart do Boloňa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Stuttgart do Boloňa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Boloňa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Boloňa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.