Mapa

Levné lety z Benátky do Ben Gurionovo mezinárodní

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Tel Aviv...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Benátky - Ben Gurionovo mezinárodní

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 697 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

5

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2460 kilometrů

3 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Sun-Air

Ben Gurionovo mezinárodní

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ben Gurionovo mezinárodní je jedno letiště: Ben Gurionovo mezinárodní.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Benátky - Ben Gurionovo mezinárodní je 1 697 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 25 min. je průměrná doba letu Benátky - Ben Gurionovo mezinárodní.
2 letecké společnosti létají přímo z Benátky do Ben Gurionovo mezinárodní.
5 letů týdně létá z Benátky do Ben Gurionovo mezinárodní, a to k měsíci prosinec.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Benátky do Tel Aviv. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Benátky do Tel Aviv. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Benátky do Tel Aviv mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Benátky do Tel Aviv přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Tel Aviv hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Tel Aviv. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.